Kanada da Yerleşim Bilgisi

Yerleşim Hizmetimiz

Başka bir ülkede ilk gününüzü nasıl hayal edersiniz?

Paket hizmetlerimizden birisi olan yerleşim hizmetimiz, müşterilerimizin ilk günlerde yaşamını kolaylaştıracak sağlık ve çalışma kart başvuruları, banka ve resmi daire işlem asistanlığı, Kanada’da ilk günlerinizde en ayrıntılı güncel, doğru bilgileri size sunmak ve yönlendirmektir.

Kanada da Yerleşim Hizmetleri Canturk Immigration

Kanada da yeni bir yaşam için gerekli her türlü yerleşim detayları ile en uygun koşullarda tercih ettiğiniz lokasyonlarda eşyalı kiralık veya satılık ev almak konusunda değerli çözüm ortaklarımız ve tecrübeli takımımız ile gerçekleştireceğiniz konsultasyonlar aklınızdaki bir sürü soruların yanıtı ile istediğiniz şekilde çözüme ulaşacaktır.

Yerleşim Danışmanlığı

  • Profesyoneller için kariyer danışmanlığı: Kanada’da kariyer planlama, işe yerleşme, iş kültürüne uyum sağlayıp planlı büyüme stratejisi oluşturma danışmanlığı öneriyoruz.
  • Emlak yatırım danışmanlığı: Toronto veya civar şehirlerden emlak almak isteyenlere emlak seçiminden, finansal analizlere, tapu devir işlemlerinin tamamlanmasına kadar A’dan Z’ye tüm süreçleri deneyimli bir ekiple yürütüyoruz.
  • Girişimciler için iş danışmanlığı: Kanada pazarında iş kurma, iş satın alma, şirket büyütme, ve diğer tüm finansal ve performans konularında iş danışmanlığı öneriyoruz.
ÖN DEĞERLENDİRME