FİLİZ TÜMER | KANADA GÖÇMENLİK DANIŞMANI

KANADA GÖÇMENLİK BAKANLIĞI RESMİ CICC LİSANSLI

Filiz Tümer Kimdir?

Filiz Tümer, 1989 yılından beri Kanada vatandaşıdır. Executive Director olarak uzun yıllar görev yaptığı Kanada Turk Federasyondaki başarılı görevi süresince yeni gelenlere yerleşim, iş bulma, adaptasyon konulardaki yardımları ile kazandığı bilgi ve tecrübesini yine uzun yıllar beraber çalıştığı Kanadalı avukat ofisinde göçmenlik uzmanı olarak geliştirmiştir.

Toronto Herzing College gibi Ontario eyaletinin en kuvvetli mesleki okulundan üstün başarı derecesi ile mezun olduktan sonra Kanada Göçmenlik Danışmanları Düzenleyici Kurulu (CICC- Immigration Consultants of Canada Regulatory Council) lisans sınavından yine üstün başarı ile geçerek CICC lisanslı göçmenlik uzmanı unvanını kazanmıştır.

CICC lisanslı olarak kendi şirketinde profesyonel anlayışa dayalı güvenilir, dürüst, profesyonel çalışması ile yüzlerce ailenin Kanada’da yeni bir yaşam kurmalarında danışmanları olarak yardımcı olmuştur.

  • Doğru ve dürüstlük
  • Müşteri memnuniyeti
  • Etik değerlere bağlı prensipler
  • Kaşılıklı güvene dayalı işbirliği
  • Sürekli E-mail iletişimi ve konfirmasyon toplantıları
  • Titiz dosya hazırlama ve ısrarcı takip
  • Her etapta paylaşım ve bilgilendirme

Kanada vatandaşlığı için ön değerlendirme

Yüzlerce müşteri memnuniyeti kazanarak başarı hikayeleri yaratan Filiz Tümer, Kanada göçmenlik danışmanlığı tecrübesi ve bilgisi ile ön değerlendirme sunuyor.

Kanada’ya nasıl giderim?

Çözüm ortaklarımız ile birlikte hedefe yönelik kişiye özel sunduğu çalışmalarımız ile başvuru öncesinde özellikleri uygun olmayan kişi ve ailelere önderlik ile doğru bir strateji ile puanlarının ve şanslarının artmasını, göçmenlik kategorilerinde başarılı olmalarını ve Kanada hayallerini gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Kanada Lisanslı Göçmenlik Danışmanlığı

Kanada Göçmenlik Hizmetleri

CICC DANIŞMAN LİSANSI KONTROLÜ

511219 RCIC Numarası ile arama yaptığınızda sonuçlardan görebilirsiniz.

ÖN DEĞERLENDİRME