IELTS

CANTURK & IDP/ IELTS İŞBİRLİĞİ

IELTS Sınavına (İstanbul, Ankara, İzmir) girecekseniz IDP IELTS’in Canturk Immigration müşterilerine sunulan ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz!

CANTURK & IDP/ IELTS İŞBİRLİĞİ

Bu ayrıcalıklar Canturk Immigration genel değerlendirme görüşme hizmeti alan kişilere sunulan hizmetlerdir. Express Entry başvurularında zorunlu olan IELTS sınav sonuçlarınızı görüp, diploma denklik sertifika işlemlerinizi tamamladıktan sonra final değerlendirme puanınıza göre uygun iseniz beraber çalışmaya başlıyoruz. Öncesinde degil…

IDP Turkey ve IELTS Istanbul ile olan çözüm ortaklıklarımız sayesinde müşterilerimize IELTS hazırlığı ve sınav kayıt işlemleri konularında kapsamlı destek verebiliyoruz.

Express Entry başvurusu için IELTS skorunuz ne kadar yüksek olursa şansınız o kadar artar.

  • Kontenjan dahilinde sınavdan 1 gün öncesine kadar kayıt yaptırma şansı
  • Speaking Sınavı gününü seçme ayrıcalığı
  • Size özel IELTS çalışma paketi, tanıtım videoları ve örnek soruları içeren tanıtım kiti
  • Speaking, reading ve writing olmak üzere 1’er adet IDP IELTS Turkey assist hizmeti

IELTS sınav puanının yüksek olması EE başvurularında niçin önemlidir?

Ingilizce veya Fransızca dan en az birisini çok iyi derece konuşan, eğitimli ve genç nitelikli bireylerin hızlı bir adaptasyon süreci ile ekonomiye pürüzsüz bir şekilde katkı sağlayacağı gerçeğinden yola çıkan Kanada göçmenlik bakanlığı en yüksek puan serpiştirmesini yaş, eğitim ve lisan bilgisine dağıtmıştır. Buna örnek olarak, eğer yaşınız 30 ve üzeri ise lisan puan dağılımında “writing” den kaybedeceğiniz yarım puan size 50 puan kaybettirecektir.

Yüksek IELTS general training sınav sonucu size Kanada göçmenlik kartınızın rahatça kazanmanızı sağlar.

Kanada göçmenlik başvurularında kabul edilen sınav türü IELTS general training sınavıdır. IELTS akademik Kanada mesleki okul ve üniversite eğitim kayıtlarında istenilir. Göçmenlik başvurularında ise kesinlikle kabul edilmez. CELPIP, göçmenlik başvurularında kabul edilen diğer bir test türü olmakla beraber test yerleri Toronto, Dubai ve New York merkezlidir.

Profesyonel bir kurumdan alacağınız hizmet ile kazanacağınız hedefe yönelik sınav teknik, taktik ve format bilgisi sınavda strateji menüleri kullanmanızı sağlayacaktır. IELTS general training sınavı sadece Ingilizce bilginizi değil, zamanı, konsantrasyon gücünüzü, lisan bilgininizi özgüveninizle birlikte nasıl kullandığınızı ölçmektedir.

ön değerlendirme ve sınav simülasyonlarından faydalanabilirsiniz.

Canturk Immigration IELTS

ÖN DEĞERLENDİRME