Kanada’da Öğrencilik ve Eğitim

Kanada da ilk, orta ve lise eğitimi

KANADA'DA ÖĞRENCİLİK VE EĞİTİM

Canturk Immigration Kanada Eğitimi Hakkında Bilgiler Yıllarca özel eğitim kurumlarının astronomik ücret taleplerinden ve verimsiz ama çok fazla saat harcanan eğitim sisteminden çocuklarınızın geleceği için endişe ediyorsanız, CanTurk Danışmanlık eğitim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Toronto Milli Eğitim Bakanlığı Türkiye temsilcisi ile lise ve ortaokul değişim programları okul seçim ve kayıtlarını, vize başvurularını tek adresten gercekleştiriyoruz.

Lise öğrencilerinin tüm dünyada ilk on içinde yer alan üniversitelere rahatlıkla girebildiği, özellikle sanat ve teknoloji gibi alanlarda üstün eğitim imkanlarıyla birebir donatılmış devlet okullarıdır. Kaliteli ve modern eğitim imkanları sunarlar. Özel okul ve devlet okulları arasında fark olmayan Kanada eğitim sisteminde sınıflarda öğrenci sayısı az, öğrenci başına düşen öğretmen sayısı ise yüksektir.

Göçmen odaklı sunduğumuz uluslararası eğitim programında atmanız gereken ilk adım; çocuklarınızın veya gençlerinizin Kanada ilk, orta, lise devlet okuluna kayıtlarının kabulü. Belli zamanlarında okul kayıt, onay ve vize ön çalışması yapabildiğimiz için her senenin Eylül dönemi için kayıt kabul tarihi 31 Mayıs, Şubat kayıt başvuruları için 1 Kasım olarak belirledik.

Kanada da Ilk, orta, lise eğitimlerinde okul final kayıtları ancak vize başvuruları tamamlanmış kişilerin Kanada da gösterecekleri ev kontratı ile netleşir. Bu bilince sahip olan Canturk Immigration ekibi size en yakın ve ailenize en uygun ev bulma yerleşim işlemlerinde kisiye özel sunduğu ve detaylı hizmeti ile Kanada yaşam yolculuğunuzda her zaman hayallerinizin önündedir.

Kanada’da eğitim hizmeti içerisinde okula yakın uygun koşullarda ev bulma ve yerleşim konularındaki desteklerimiz yoğun istek gören önemli ek hizmetimizdir. Kanada’nın en iyi özel okulu sertifika ödülünü kazanan Blyth Academy okulunun temsilciliği ile çocuklarınız eğitimlerine özel okulda devam edebilirler.

Meslek ve Dil Okulları

Kanada da Meslek ve Dil Okulları

Herhangi bir meslek okulunda en az 8 aylık bir eğitim size Express Entry başvurusunda 15 puan, Master diploması / ya da PhD sertifikası diploması ise 30 puan kazandırmaktadır.

Toronto Üniversitesi Ingilizce Departmanlığı temsilciliğimiz ile Kanada da Ingilizce öğrenmek isteyen gençlerimizin dil öğrenimleri olsun veya daha sonra geliştirecekleri Ingilizce ile bir mesleki okula yazılıp, göçmen odaklı program katılımları sonrasında göçmenlik başvuruları dahil her aşamada gençlerinize ve size birebir asiste ediyoruz.

Onedu Yurtdışı Eğitim

ÖN DEĞERLENDİRME